Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez okozhat valamilyen problémát?

Ez okozhat valamilyen problémát?

Figyelt kérdés
Ma reggel nagyon fáradt voltam, munkába menet nagy vizelési inger tört rám, ezért beugrottam egy nyilvános mosdóba ahol csak a wc felé hajoltam (mert persze ilyen helyeken nem ülök rá) és véletlenül lepisiltem a kezem is. Közben kiderült, hogy a mosdókagyló használhatatlan és szappan sem volt, így kénytelen voltam így továbbmenni, viszont a nagy melegben nagyon megszédültem ezért ittam az ásványvizemből, aminek azt a részét amiből iszom sikerült kézzel megfogni, és naná hogy azzal a kezemmel, amit reggel sikerült lepisilnem. Lesz ebből valamilyen problémám? Elkaphatok így valamit?
2016. júl. 1. 08:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a talán kissé bugyuta kérdésért, csak hallottam valahonnan hogy a vizeletben sok a méreganyag, tulajdonképpen a szervezetre mérgező, így kicsit beparáztam.
2016. júl. 1. 08:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját vizeletedtől az ég világon semmi bajod nem lesz. Jó esetben még másétól sem, ha nincs valami fertőző betegsége.
2016. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vizelet steril,fertőzésed nem lehet.

Amúgy meg benned van,ha úgy nem mérgező,nyilván kézre kerülve sem.

2016. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!