Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol találhatnék masszázsalanyt?

Hol találhatnék masszázsalanyt?

Figyelt kérdés
Szeretném újratanulni a masszázst. Hat éve elvégeztem egy svédmasszázs tanfolyamot. Egy ideig masszíroztam is, de 2 éve már nem, pedig állítólag pasiként is van érzékem hozzá. Több korábbi vendégem (lányok, nők) is mondta már, hogy szerintük gyógyító kezeim vannak. Szeretném újra elkezdeni, de előtte jó lenne feleleveníteni, gyakorolni a fogásokat. Tanfolyamra nem akarok újra járni, mert az alapok megvannak. Szerintetek hol találhatnék az újratanuláshoz alanyt, olyat, aki nem kér érte irreális összeget?

2016. júl. 1. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Pesten hallottam? Ott szoktak fodrásztanoncok meg ilyenek lenni és kört kialakítani.
2016. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát az ismerőseid nem akarnak menni? Egyik barátnőm is most végzett és mi, a barátai mentünk hozzá, hogy gyakoroljon rajtunk.
2016. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Engem ingyen is megmasszírozhatsz, annyira fáj a hátam :D
2016. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy merre vagy, de engem is megmasszírozhatsz ingyen :)

Borsod megye konkrétan. Lány vagyok, széles háttal, kissé testes, szóval nem kell attól félni, hogy elroppanok.

Egyébként, ahogy írták ismerösök, barátok, családtagok.. :) Facebook csoportok.

2016. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!