Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zárkozott vagyok....

Nagyon zárkozott vagyok. Amióta myastenia gravis betegséggem van. Hol találhatnék társat egy 2,5 éves gyermekkel?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon ritka betegséget kaptam.Ha barátkozok,ismerkedek,kigúnyolnak mert ilyen betegségem van.Magyarúl súlyos izomgyengeség ami immunrendszer betegség.Nagyon beteg voltam roham mentővel szállítotak a Debreceni klinikára ahol eeg és ct után azonnal megműtöttek.A gyermekem apja azóta nem foglalkozik velem.A neten próbáltam társat találni,de betegen nem kellek senkinek.

A válaszokat köszönöm!


2012. ápr. 27. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nincsenek olyan klubbok, fórumok, ahol saját betegtársaiddal ha más nem , de a problémáidat megoszthatnád?
2012. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos fogsz magadnak találni társat ,próbálkozz meg társkereséssel . Adj még magadnak időt ,ha valamit görcsösen akarunk úgy se jön össze . Kívánom Neked ,hogy minél hamarabb találj olyan embert aki így is fog szeretni és elfogadni. Nekem nagyon nagy szerencsém volt ,hogy a férjem mellettem maradt mikor nálam is diagnosztizáltak egy komoly betegséget.Nem tudom mi lett volna ha nem marad mellettem. Ne haragudj ,de a párodat nem értem ,hogy tudott így magadra hagyni . Pedig ha szeretünk valakit akkor kitartunk mellette bármi is történik.

34/L

2012. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is ilyen betegségem van, de én még fiatalabban kaptam meg, 16évesen, és rájöttem, hogy azok, akik nem értik meg ezt, azok nem igazi barátok, még akkor is mellettem voltak, mikor a gyógyszer miatt teljesen megváltozott(felfújódott) az arcom is, és még most is azzal küzdök, hogy visszanyerjem a régi alakom, de olyan haverokat kell találni, akik melletted állnak, mint egy tesó, én pl pont a kórházban találtam egy lányt, akinek mondjuk szintén volt valami baja, de elfogadott, és még mindíg elfogad úgy ahogy vagyok.
2012. máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én is 14 éves koromba kaptam el ezt a betegséget.Pedig az ellenségemnek sem kívánom.Most kipróbálok egy gyógymódot,ha akarod elküldöm privibe?
2012. máj. 25. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!