Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullhat ki a hajam?

Mitől hullhat ki a hajam?

Figyelt kérdés
Egy kis körben egyik napról a másikra kihullott. Nem nagy,de épp annyi, h elől van és láTszik. nem tudom mit csináljak

2016. júl. 1. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg orvossal. Rettentő sokminden lehet az ekcémától kezdve az allregián át a mandulagyulladásig.
2016. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nézesd meg egy orvossal.Bármilyen betegség előjele lehet.Menj el vérvételre.Amúgy vashiány is lehet.Ja és figyelj oda a lehetséges tünetekre: fejfájás, szédülés,fáradékonyság stb...
2016. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljes labort kérj: vitaminok, vas, pajzsmirigy, hormonok (ezt endokrinológustól) kellenek.
2016. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ fogorvos, gégészet: góckutatás. Egy rossz fog vagy mandulagyulladás is okozhat ilyet.
2016. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vérszegény is vagyok és a pajzsmirigyem is rossz,ekcémám is van, allergiás is vagyok. De mindenre szedek gyógyszert. Eddig is hullott,de csak úgy,hogy így mindenhonnan,ha fésülködtem,hajat mostam stb. Most viszont egy körben hullott ki. Ma nincs orvos és nagyon aggaszt nem tudom mit tehetnék itthon h visszanőjön.
2016. júl. 1. 15:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet a hajvasalótól van,mert 3 napja göndörítettem,de úgy mind eddig mindig. Ha leégette volna,akkor annak akkor kellett volna leesni nem?
2016. júl. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!