Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista vagyok?

Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig is ittam szeszesitalokat, de kb 2 éve iszok alkalmanként, és 1 éve áll fennt a mostani állapot. Naponta másfél liter sört, 2 dl vodkát, 2 dl pálinkát, és néha bort is iszok. Előfordul, hogy mindezt egyszerre olyankor be is rugok. Persze néha többet néha kevesebbet nincs kimérve a "napi adag" pontosan. Szüleim részlegesen tudják, azaz tudják, hogy iszok, de nem, hogy ennyit. Előre is köszönöm az ÉRDEMLEGES válaszokat, nem pedig a kötekedőket. 14/F
2016. júl. 1. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És persze senki nem veszi észre rajtad, van is rá pénzed, és nem zavar a másnap sem, mindezt 14 évesen és csak néha rúgsz be. Ühüm.
2016. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha naponta ennyit iszol, akkor igen.
2016. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 engem nem érdekel, ha nem hiszed el, választ kérek a kérdésemre, nem kérdést, hogy hogyan viszem végbe egészet. Elhiszem, hogy te olyan banga vagy, hogy nem tudnál ilyet eltitkolni.
2016. júl. 1. 14:54
 4/11 Gipsz Jakab #42 válasza:

Igen, amit itt kifejtettél az többé-kevésbé a szótári definíciója az alkoholizmusnak.

Próbáltál már egyébként eltölteni egy napot ezek nélkül, vagy csak unatkozol és úgy befolyik?

Családban minden okés?

2016. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt is olvastam, nem kell privátban írni, hogy megerősítsd a kamudat. Elhiszem hogy alkesz vagy, csak nem 14 hanem 34.

Egyébként jelentettem, mert 14 évesen tiltott az ivás, ezt az ótvar példát ne lássa olyan, aki tényleg az említett korosztályból való. Ha tényleg ilyen vagy, tartsd meg magadnak.

2016. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen kedves vagy, na idefigyel engem ne nevezz ótvarasnak megértetted és mit jelentgetsz mit ütöd bele mindembe az orrod te talpnyaló."

Most is ittál, mi?

2016. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyugodtan irogasd ki te kis árulkodó szaralak én is ideirom a kommenteket hát asszed érdekel az árulkodásod te
2016. júl. 1. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:

"Jah és nekem nem tiltott az ivás mert nem vagyok ilyen kis szar senkiházi talpnyaló mint te."

Nem semmi sértések, piástól egész frappáns.

Arra jó volt ez az egész, hogy lejárasd magad.

2016. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugyan kielőtt te barom, senki semtudja, hogy ki vagyok, én felvállalnám nyiltan is hogy felülkerekedek egy lúzeren.
2016. júl. 1. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Piás mondja másnak, hogy lúzer. XD

Egészségedre!

2016. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!