Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsötétül előttem a világ,...

Elsötétül előttem a világ, szédülök és zsibbadok mikor hirtelen állok fel. Mitől van ez? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Régebben is volt már erre példa, hogy mikor gyorsan álltam fel elkapott a szédülés, sötét lett, és meg kellett kapaszkodnom valamibe, hogy állva tudjak maradni. De az utóbbi időben szinte mindig előfordul mikor felállok, és úgy kb 5 másodpercig tart. A végtagjaimat is zsibbadás fogja el. Próbálok többet inni, de nem nagyon veszem észre a változást... Mitől van ez? Mit csináljak hogy elmúljon?

#szédülés #zsibbadás #elsötétül a világ
2016. júl. 3. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mérd meg a vérnyomásod!
2016. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Vérnyomásesés. Sporttal tudsz rajta segíteni meg némi kávéval.
2016. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt, az alacsony vernyomasomra volt fogva. 6 evig szenvedtem vele, neha el is ajultam. Az utobbi idoben mar rangogorcseim is voltak, ennek koszonhetoen derult ki, hogy.kerdodo epilepszia volt. Kaptam gyogyszert, semmi bajom. Ajanlom, hogy utaltasd be magad neurologiara. Ne jarj ugy, mint en.
2016. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt rákérdeztem a biológia tanároktól és azt mondta hogy valószínűleg alacsony a vérnyomásom...és,hogy még kávét ne igyál(mert csak 14 vagyok) de három az egybent igen és az segít.
2016. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!