Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térd protézis műtét előtt...

Térd protézis műtét előtt állok. Magánrendelésen voltam 3-4 alkalommal a dokinál. A műtétet a klinikán végzi majd (EP terhére) Mennyi hálapénzt adjak neki? Úgy 20-25 ezerre gondoltam, mert nem állok valami jól anyagilag, ez kevésnek számít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés. 50.
2016. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de te ortopéd sebész vagy?11 éve le vagyok százalékolva, egyetemista gyerekkel élünk a rokkantsági ellátásból.
2016. júl. 3. 20:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss.de EP intézményben, EP eszközökkel, gyógyszerrel műt,ráadásul a munkaidejében, nem magánrendelésen.Miért kellene neki ekkora összeget kapnia?
2016. júl. 4. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom, hogy kellene, kelleni egy fillért se kellene, de elvárják. Ezeknek 20-25 ezer nem pénz, egy fogtömés kerül annyiba magánklinikán. Hogy te mit tudsz kigazdálkodni, az őt nem érdekli. Ha utána úgy néz rád, mint a véres rongyra, meg nem törődik veled, hát az ennek lesz a következménye. Van olyan is, aki a neki nem megfelelő összeget sértődötten visszadobja.
2016. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!