Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Profi ortopéd sebészt keresek,...

Profi ortopéd sebészt keresek, édesanyámnak Magyarországon, aki minél jobb a szakmában, vagy ötleteket, hogy hol keressek?

Figyelt kérdés

Részletek:


2006. 04. 29. szombaton történt a baleset-combnyaktörés. Csak május 2.-án műtötték meg (mivel ünnepnap volt),

mint utóbb kiderült, a törés szilánkos volt. 2007-ben újra meg kellett műteni, mert a protézis szár kilazult. A protézis kemény műanyag, cementtel ragasztott, majdnem a térdig elér. 2008-ban újra el kezdett fájni neki, de a röntgen nem mutatott lazulást. Az izotópos vizsgálat viszont lazulást mutatott ki mind két részében. Most, 2015. április 13.-án viszem egy újabb izotópos vizsgálara. Aki az első két műtétet hajtotta végre, legutóbb nem merte 3.jára megműteni, már beadták anyának az infúziót is, amikor megnézték a röntgenképet, és lefújták a műtétet. Másik orvoshoz fordultunk, ő azt mondta (2014-ben!) Hogy minimum 6 évnek el kell telnie a legutóbbi műtét óta, várjunk még vele...és hogy szedje csak a fájdalomcsillapítót. Sajnos a fájdalomcsillapítóktól van hogy rosszabbul érzi magát, pedig már nagyon sok fajtát kipróbáltunk. Két bottal jár, de még így is mindennapos a fájdalma, ami elviselhetetlen. Olyan orvost szertnék találni, aki komolyan veszi a problémát, az embert, és meg szeretné oldani azt. A pénz nem akadály, ha azon múlik, hogy meggyógyuljon, bármire hajlandó vagyok. Köszönöm szépen.



2015. márc. 26. 01:41
 1/3 KiaraPro ***** válasza:
Hangody- Uzsoki Korhaz
2015. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, én mindenképpen a Honvéd Kórház ortopéd főorvosát Molnár Pétert ajánlom, 94 éves dédink neki köszönheti, hogy felgyógyult egy combnyaktörésből. Rendbe kellett hoznia az elrontott műtétet is neki, szintén kilazulás miatt.

Édesanyádnak mielőbbi gyógyulást kívánok!

2015. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Dr. Abkarovits Gézánál Székesfehérváron jelentkeztem be, róla hallottam eddig a legtöbb jót :)
2015. ápr. 17. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!