Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfő este volt migrénem....

Hétfő este volt migrénem. Normális amit ma tapasztalok?

Figyelt kérdés
Hétfőn Barátok Közt előtt lezsibbadt a fél oldalam, aztán hajnalban arra keltem fel, hogy hánynom kell. Kétszer felkeltem, hánytam, aztán végig aludtam az éjszakát. Fájdalomcsillapítót vettem be + B6-ot. Azóta fáj a fejem, pedig nem egy fájdalomcsillapítót vettem be.
2010. ápr. 14. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lezsibbadt a fél oldalad at agyi keringési zavarra is utalhat.Strokra.Menj orvoshoz.
2010. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam már kivizsgáláson, de minden pozitív volt.
2010. ápr. 14. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos hogy migrén, mindenképp vizsgáltasd ki magad.
2010. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előbb írtam, hogy koponya CT-től kezdve mindenen voltam, és a doki mondta, hogy migrén...
2010. ápr. 14. 20:35
 5/7 anonim válasza:
Én is migrénes vagyok és gyakran előfordul,hogy a fájdalom csillapítók ellenére is több napig fáj a fejem.A környezetemben van olyan akinek egyáltalán nem hat semmi a migrénjére.Igyál nagyon sokat,mert az tágítja az ereket,esetleg egy kávét is ihatsz sok mindenkinek az is segít.Nekem az szokott segíteni,ha beveszek egy gyógyszert és elsötétített csöndes szobában lefekszem.Egyébként ha van valaki aki megmasszíroz az is nagyon jó.Remélem,hogy tudtam segíteni.
2010. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék, és fekete kávé pár csepp citromlével , sötét szoba, csend, masszírozás - a tuti kombináció!
2010. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2010. ápr. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!