Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
Vlagyimir Rosztov nevű felhasználó kérdése:

Ha 15éves vagyok (májusba lettem) és 170 cm magas, akkor hány kilónak kell lennem?

2016. júl. 6. 21:52  Privát üzenet  

A válasz
nemed? egyebkent az 55-75 kg savban egeszseges a sulyod. az , hogy esztetikailag neked melyik tetszik, az mar egyeni kerdes. na meg nem mind1, hogy mennyire sportos valaki, mert biztos, hogy 60 kgsan 170 cmrel sportosan , feszesen sokkal jobban nezel ki, mint egy 50 kgs , ugyanilyen magas lany, aki semmit nem sportol.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. júl. 6. 22:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerimtetek hány kilonak kell lennie egy 15 éves lánynak ha 172 cm magas?
Ha 13 éves 165cm magas lány vagyok, hány kilónak kellene lennem?
Egy 173 magas 13 eves lanynak kb hany kilonak kene lennie?
Szerintetek egy kb.175-178cm magas,15 éves fiúnak kb. hány kilónak kell lennie?
Hány kilónak kéne lennem, ha 173 cm magas vagyok? 14/F
Hány kilónak kell lennie minimum egy 22 éves,156 cm magas lánynak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!