Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szépséghiba. Lehet ezen...

Szépséghiba. Lehet ezen segíteni? Milyen műtéttel, módszerrel? Mennyiért?

Figyelt kérdés

Az van, hogy császármetszéssel születtem és a beavatkozás közben az orvos megsebezte a fejemet. Ott egy kb. tízforintos nagyságú heg van, haj nem nő. 16 éves lány vagyok és elkeserítő minden nap copfban járni. Főleg, hogy most véleményezték felettébb pozitívan egy képemet kiengedett hajjal.

Valaki tud erre valamiylen megoldást? És ha van, akkor mennyibe kerül?

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. ápr. 14. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

szia:)

tuti, hogy lehet valahogy segíteni:)

néztem neked már weblapot, ezeken tudsz nézelődni:

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek például......:)

amúgy ma már sok féle kezelés van, például a lézeres kezelések:)

ha google-ba beírod h hegek eltüntetése vagy plasztika, akkor sok oldalt kidob, ott ha írsz nekik biztos tudnak válaszolni, illetve árakat is tudsz nézni:)

am azért érdemes lenne érdeklődnöd, hogy tb támogatással lehet-e a neked megfelelő kezelést kérni? mert ha a születésednél volt ez, lehet h járna neked...

bár nem akarok hülyeséget írni, de egy rákérdezést, érdeklődést lehet megérne:)

de ha nem, akkor hátha nem kerülne sokba egy kezelés vagy plasztika:)

a véleményekkel pedig ne foglalkozz, sajnos sok a hülye ember, aki úgy véleményez, hogy nem tudja a dolgok valódi okát...

szóval ne keseredj el, biztosan van megoldás a problémádra:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

2010. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!