Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha turom az orrom ki tágulhat,...

Ha turom az orrom ki tágulhat, szoval minimálisan nagyobb lehet formásabb, gömbölyübb?

Figyelt kérdés
kicsit zavaro... és nem tudom hogy miért ekkora xd tudom ezt gondoljátok---- fckkk miéért? xdd
2016. júl. 9. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:
de azér ennél vannak értelmetlenebb kérdések
2016. júl. 9. 11:10
 2/6 anonim ***** válasza:
:DDDD szerintem ne banyaszkodj, es akkor tutira nem tagulhat ki :D
2016. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz éjjel nappal benne kéne lenni az ujjadnak.

Nem mondom, hogy egy folyamatos ráhatással nem lehet idomítani a testet, lásd fültágító pl. amikor egyre nagyobb tágítót helyeznek a cimpába, és akkor véglegesen úgy marad. Vagy ha egy nő folyamatosan szűkített orrú cipőben jár, akkor egy idő után a nagylábujj befelé görbülhet. Szerintem attól, hogy időnként beletúrsz az orrodba, attól nem lesz észrevehetően tágabb.

2016. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. voltam. Most jut eszembe arról arról, hogy "lehet formásabb, gömbölyűbb". Te úgy értetted, hogy kimondottan gömbölyíteni szeretnéd?
2016. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld hüvelykujjal.
2016. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarom eppen az zavar hogy nagy orrom van koszi a valaszokat! : D
2016. júl. 15. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!