Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szörnyű lábfájás, kidudorodó...

Szörnyű lábfájás, kidudorodó erek. Most menjek ügyeletre, vagy reggelig kibírom?

Figyelt kérdés
A lábfejemtől a combom közepéig fáj a jobb lábam. Egy véna kidudorodott, illetve több kis gombóc keletkezett rajta. Mi lehet ez? Veszélyes?
2016. júl. 9. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy vérrög keletkezett.

Nem veszélyes egyáltalán, mert ha le is szakad akkor a végbélbe megy a "kis gombóc" és ott távozik, úgy mint a vesekő, csak ez a végbélnyíláson.

2016. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy kerül a vénából a végbélbe??
2016. júl. 9. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvos! Ez trombózisgyanú, a vérrög mehet a szívedbe, agyadba is, és akkor... Ne várd meg!
2016. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy mehet szívbe, tüdőbe, agyba, a vérrög a bélsárral távozik wc-zésnél.

Nincs mitől félni, bőven ráér az orvos hétfőig amikor rendel a körzeti.

2016. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A te agyad is a bélsárral távozott.
2016. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Doki
2016. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, átaludtam az éjszakát. A lábfájás elmult, és a "kis gombócok" is eltűntek. 20 éves vagyok, lehet ebben a korban trombózisom??
2016. júl. 10. 07:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, menj orvoshoz!
2016. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, sőt talán a mostani is az volt, csak a rög feloldódott, mielőtt elszabadult volna, tehát kihordtad lábon.


Ha nem hiszed, hogy lehet ennyi idősen ülj mozdulatlanul egy székben 24 órán keresztül, még wc-zni se állj fel, garantálom a trombózist.

2016. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem hiszem. Egyébként utánaolvastam, és sok tünet nem volt nálam, pl melegség, dagadás azon a területen. Remélem nem az volt.... Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!