Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt a fajta...

Mi okozhatja ezt a fajta füldugulást és mit kellene vele tennem?

Figyelt kérdés
Hosszú és összetett a dolog, még magam sem tudom igazán, hogy most mi van. Szóval reggel felkeltem és úgy éreztem, hogy a bal fülem be van dugulva. Akkor még semmit furcsa hangot nem hallottam. Anya azt mondta, hogy valószínű a fülzsír miatt, ezért befújtuk egy aloeverás sós cuccal. Egy ideje viszont a hangosabb hangokra kicsit mintha zúgna és ez fura lesz (!) de ha a jobb fülemhez hozzáérek akkor is valamiféle zajt hallok a balban. A dugulás valamivel jobb, kicsit elmúlt, de azért még ott van. Nem aggódnék, csak furcsa az hogy ha a jobb fülem birizgálom akkor ilyen halk kicsit tompa zúgás szerűt hallok. Ez normális? Ha elmegyünk fülészetre kimosatni, utána jó lesz?

2016. júl. 10. 18:49
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ki kellett mosni a fülem talan 1 eve 16/L mert sok volt a fülzsír ami utan kimostak nagyon jó volt mindent olyan tisztán hallottam mint még soha....de utánna jött a feketeleves kb 3 honapig utanna pattogott a fülem ez olyan hogy egesz nap ha kimondasz valamit vagy eszelvagy akar csak ha asitasz pattog afüled es ez nagyon rossz erzes hogy sosincs csend mert az a pattogó hang kb 3 honapig megy utanna elmulik....es eznem csak velem tortent hanem a váróban az emberekkel ahogy beszeltünk mindenki erre panaszkodott....de ha muszaj kimosni akkor muszaj nincs mit tenni sajnos
2016. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!