Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt mar valakinek hasonlo...

Volt mar valakinek hasonlo erzese?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, egy baratommal kb. 1 hete kiprobaltam a fuvet. o mar tobbszor fuvezett, nekem ez volt az elso alkalom.. szerintem elsore eleg durvan beteptem, ugyanannyit szivtam mint a baratom.. eloszor jo erzes volt, aztan meremisztett, mennyire maskepp latom a vilagot.. ugyhogy az elso 1-1,5 ora nagyon borzalmasan telt.. nem tudtam, milyen erzes lesz, nagyon vert a szivem, azt hittem, sosem jovok ki ebbol az allapotbol, annyira lassan telt az ido.. utana baratom csillapitgatott, nagy nehezen lenyugodtam es egesz jo volt.. mikor mar ment ki belolem, akkor ereztem magam legjobban, mert mar kevesbe volt bennem... es azota kicsit furan erzem magam.. vagyis megmaradt bennem az az erzes, amikor feltem, ugy ereztem meghalok es vert a szivem.. es neha ramjon ez az erzes.. es ugy erzem, megbolondulok.. meg neha total depresszios leszek tole.. pedig igy osszessegeben annyira nem volt rossz.. de ramtor ez az erzes es nagyon rossz... valakinek volt hasonlo tapasztalata, hogy elso alkalom utan ezt erezte? nagyon rossz erzes, de senkinek nem meselek rola..
2016. júl. 10. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem füveztem soha, de a vidámparki hinták jutottak eszembe. Mindenki szerint tök jó buli meg nevet azon hogy cibálja őket a magasban össze-vissza, én viszont féltem és rosszul voltam végig.

Nem vagyunk egyformák. Ami valakinek jó, az mást meg is ölhet. Pl. nők milliói szednek fogamzásgátlót naponta, én meg majdnem meghaltam tőle és csomó ijesztő mellékhatás jelentkezett.

Nem kell a csorda után menni. Azt csináld ami neked jól esik. Ne erőltesd csak azért mert a haverok szerint jó buli.

2016. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a haverok miatt csinalta, mindigis ki akartam probalni. ilyen vagyok
2016. júl. 10. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

oké, de mostmár tudod, hogy nem tesz jót neked, úgyhogy két választásod van

1. abbahagyod és keresel más hobbit

2. folytatod és fosol minden egyes alkalommal hogy belehalsz-e

A döntés a te kezedben van.

2016. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ki beszelt arrol, h ez a hobbim?? egyszer kiprobaltam, annyi. irtam olyat, h szandekozom meg kiprobalni?? :D az a lenyeg, hogy azota fura kedvem van
2016. júl. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!