Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az allergia lelki eredetű...

Ha az allergia lelki eredetű akkor, hogyan gyógyítható?

Figyelt kérdés

Nekem pl pollenallergiám van.

Azt mondják ennek a szexualitáshoz van köze.

Általában az egyik leginkább a jobb orrlyukam el is van dugulva. Szezonon kívül is. Az a férfi oldal.


Na most akkor mit kell tennem vagy nem tennem,min kell változtatnom,hogy az alleriga elmúljon vagy nagymértékben csökkenjen.


HA így közelítem meg az allergiát mi a teendő?



2016. júl. 13. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
az allergia nem lelki eredetű, az immunrendszer túlműködése, ez a férfi oldal szexualitás allergia összefüggés nem létezik.
2016. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegyük fel,hogy igen.

Csak játszunk el a gondolattal.

2016. júl. 14. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne játszunk el a gondolattal Olyan nincs, hogy mást állítunk, de neked is igazad van, meg nekünk is. Vagy neked van igazad, vagy nekünk. Ebben az esetben az utóbbi játszik.
2016. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Aki nem így gondolja ne kötekedjen,ha a kérdező ez feltételezi,erre válaszoljunk!

Én hiszem hogy minden betegség pszichoszomatikus,és ezt jól megalapozott orvosi kutatások is igazolják.Sőt mivel pszichológiát tanulok,volt szerencsém hasonló esetekről hallani.

Egyik ismerősöm azt mesélte hogy ő a csalánallergiájából gyógyult ki úgy hogy hozzászoktatta magát hozzá. Állandóan szagolgatta,itta,tele volt vele a ház. Két hétig pokoli volt,de amint hozzászokott a szervezete többé nem produkált tüneteket.Ez persze nem mindenkinél ajánlatos. Szerintem egy jól képzett pszichológus is segíteni tud,de ha a spirituális gyógymódok érdekelnek,keress fel valakit aki reikivel meg tud gyógyítani. Az is hatásos!

2016. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igaza van a 4-es h.sz-nek.

Érdemes pszichoszomatikával kapcsolatos irodalmat olvasni, mert ott bizony besorolják a pszichoszomatikus megbetegedések közé az allergiát is.

Pszichológus tud a legtöbbet segíteni, de olvashatsz ezzel vagy stresszoldással kapcsolatos könyveket is.

2016. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!