Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székrekedésre otthoni praktiká...

Székrekedésre otthoni praktikákat ajánlanátok, mert amiket az orvos kiírt méreg drágák és egyik se használt?

Figyelt kérdés
Voltam vele már orvosnál,de nem tudják mi okozza.
2016. júl. 13. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mozgás! aszalt szilva, sok folyadékot fogyassz, az étrenden is lehet kellene változtatni, több olyan ételt enni ami segíti az emésztést.
2016. júl. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mielőbb legyen produktum, nem ám kórházba kerülsz . Egyél zöldség félét, olyanokat elsősorban amik fosatóként hatnak. Tökből, karfiolból, brokkoliból, stb, olyan kajákat lehet összedobni, hogy a jövő évet is szana széjjel sz**rod .
2016. júl. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rostban gazdag ételeket és gyümölcsöket kell fogyasztani. A mostani szezongyümölcsök közül a kajszi és őszibarackban is sok rost van. Majd következik a szilva, talán abban van a legtöbb pektin.

Az ételeidet is reformáld meg, hogy sok zöldséget tartalmazzanak.

Ja, és ha az ülőmunka miatt renyhe a bélmozgásod, akkor a sportolás, hajlongás is segít.

2016. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt mar semmi. Aztán kipróbáltam az őrölt lenmagot sok folyadékkal. Csodát tesz! De 2 evőkanálnal ne wgyel tobbet, mert gorcsolsz es felfuj. Olcsó és hatásos.
2016. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen beöntést adok magamnak. Hosszú évek óta nincs gondom a székrekedésel és aranyérel s a közérzetem is jobb.
2016. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!