Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó kereskedésből...

Kuszko kérdése:

Használt autó kereskedésből eltudom hozni az autót csak a kiírt áron?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudom úgy intézni, hogy a kötelező biztosítást, illetve az átíratást, majd a későbbiekben, teljesen magam intézem, és csak az autóra kiírt árt fizetem ki a kereskedőnek?

2013. júl. 15. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
sőt ennek örülnek a legjobban
2013. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hülye vagy ha nem alkudsz le az árból. de komolyan. tényleg...
2013. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

el ne hozd a kiírt áron (Alkudni kötelező)!!!!! amikor vettem én az autóm akkor ki volt írva 400E annyiért nem érdekelt ,de mondom ha ebbe benne lenne az átírás + eredetiségvizsga + friss műszaki vizsga meg minden akkor elviszem és belement én már csak az új forgalmiért mentem vissza szóval te is alkudj bátran. vizsgáld körbe az autót és mond meg neki ,hogy ez kell megcsinálni + azt kell megcsinálni ez ennyi meg annyi és ,hogy engedjen az árból akkor elviszed

biztos találtok egy köztes árat, mert mostanában inkább az emberek eladják az autókat és nem vesznek

2013. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!