Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete szombatról vasárnapra...

2 hete szombatról vasárnapra olyan szinten elaludtam a jobb kezemet csuklótól lefelé, hogy fogni nem tudok vele, csuklótól felfelé nem tudom mozgatni. Elmentem a háziorvoshoz aki az"A. N. radialis károsodását" diagnóziálta. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már 2. hete járok fizioterápiára ingerárrammal stimulállják a kezem, de semmi változás. Ha valakinek volt már hasonló esete kérem ossza meg a tapasztalatait!?
2016. júl. 14. 22:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Pont a jobbik kezemmel történt ez amivel mindent csinálok és már egyre jobban kezd elfogyni a türelmem.

Akinek vol már ilyene kérem mondjon még valami "otthoni,kínai",de tök mindegy milyen kezelést ami eredményes és gyorsít a felépülésben.

2016. júl. 14. 22:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen irányú csontkovács kezelés segíthet. A célterület vér- és nyirokkeringését lehet javítani, egész vállig felfele, illetve a nervus radialist kompresszió mentesíteni egész a Th 1 ideggyökig. (Egyetlen kezelés elég, ha normális emberhez mész, aki megmutatja, mit csinálj magadon akár naponta, hogy ne kelljen visszajárnod.) Ez sem csodaszer, de segíthet. Attól függ, az ideg mennyire károsodott.


(egy csontkovács)

2016. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem elalvás volt akkor, hanem más.

Az ilyen-olyan izületi fájdalmak alvás után szeretnek előjönni,ill. felerősödni.

2016. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!