Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek körülbelül?

Milyen magas leszek körülbelül?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 160 cm, anya 164 cm, apa 170 cm. Tavaly óta csak 2-3 centit nőttem, 11 évesen nőttem sokat.

2016. júl. 17. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan 165 cm korulire szamits te is, de persze ez nem biztos, lehet, hogy csak ennyi maradsz. Nagyszulok esetleg magasabbak voltak? Mert ha igen, akkor lehet, hogy te is tobb leszel.
2016. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nagyszüleim sem valami magasak, a két nagymamám kisebb 160 cm-nél, anya apukája kb 164 cm, apa apukája meg kb 170 cm.
2016. júl. 17. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ehhez kepest a 160 cm egyaltalan nem keves :) de mint mondtam, meg nohetsz is par centit, de ha nem, akkor sincs semmi. Az alacsony nok ugyanolyan szepek, szexik lehetnek, mint a magasak.

Nalunk pl. generaciok (konkretan a dedim) ota a nok 158 centi magasak xD de komolyan. Es teljes eletet el mindenki :-)

Egyebkent a pubertas tuneteivel hogy allsz? A menstruacio megjottet kovetoen rendszerint valoban leallhat a novekedes, de ez nem torvenyszeru.

2016. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár centit kb.De így sem vagy alacsony.Amúgy megsokkal jobb,ha egy lány alacsony,mint ha magas.A fiúk általában a kis,aranyos,alacsony lányokat szeretik.A legideálisabb magasság 160 vagy az alatt van.
2016. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval még így is inkább magas vagy,mint alacsony
2016. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk szinte mindenkinek korán kezdődött a pubertáskor, nekem is már másfél éve megjött. Egyébként nem bánnám azt sem, ha ekkora maradnék, vagy csak egy kicsit nőnék még.
2016. júl. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!