Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rándulásnál, ficamnál később...

Rándulásnál, ficamnál később jelentkező fájdalom? Hogyan öltözködjek és fürödjek egy kézzel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szombaton az egyik barátnőmnél voltam, amikor tollasozás közben kiment a vállam, és nem ugrott vissza magától. Akkor nem fájt, csak megijedtem nagyon, de voltunk vele a balesetin, ahol visszatették, és kaptam rögzítőt meg fájdalomcsillapítót. Aludni ugyan nem nagyon tudtam, mert egy idő után nagyon kényelmetlen volt a póz, amúgy viszonylag oké. Tegnap, amikor húztam fel a nadrágomat, valahogy hülye mozdulatot tehettem, mert belesajdult, de nem az izom, ami már akkor is fájt, amikor kiment, hanem fölötte. Ma reggel, vagy inkább hajnalban arra ébredtem, hogy folyamatosan fáj, pedig tudom, hogy nem feküdtem rá.

Szóval ez normális ficamnál? Légyszi a kérdésem második részére is válaszoljatok! Csak nem kérhetek segítséget minden pisiléshez, hogy nem tudom felhúzni egyedül a nadrágomat!


köszi

24/l



2016. júl. 18. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondta,hogy mit tegyél?
2016. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, hogy pihenjek és pihentessem.
2016. júl. 18. 07:11
 3/3 anonim válasza:

[link]


Ez segíthet felgyoraúlni a gyógyulást. Csodát nem kell tőle várni de nekem 1,5 hónap gyógyszerezés semmit nem használt a csuklómra. Elkezdtem ezt szedni, s 2 hét után elmúlt...

2016. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!