Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után jelentkező...

Fogtömés után jelentkező érzékenység, fájdalom?

Figyelt kérdés

Február elején lett betömve a bal alsó fogamnál( 2 fog közötti tömésnek tűnik leginkább, meg az egyik fogból csiszolt le stb)

Ez volt az első fogászattal kapcsolatos találkozásom.. érzéstelenítőt nem kaptam, szóval nem mondanám hogy kellemes élmény volt :)

Első héten egyszer volt az, hogy kenyeret ettem és nyomásra egy pillanatra fájt.

Azóta most már egyre sűrűbben van az, hogy ha rágok/ harapok akkor megnyomódik és fáj, főleg ha hirtelen történik. Egyszer volt ez idő alatt, hogy evés után 1 órával is fájt ott a fogam körül, akkor vettem be cataflamot.

Kérdésem, hogy magas lehet a tömés, vagy a fogammal lehet további gond szerintetek?

Természetesen visaza fogok menni majd, csak kérdés h mikor, húzni sem szeretném.



2016. márc. 7. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyökérkezelni kell azt a fogat, húzni szerintem nem fogják, de mielőbb menj vissza a fogorvoshoz, meg kell röntgenezni a fogad.
2016. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!