Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bolha és csípéseik ellen mit...

Bolha és csípéseik ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Bolhák leptek el engem pár napja, a lábaim, fenekem, derekam nagyon összecsipkedték, és már nagyon fáradok, hogy hiába cserélek ágyneműt, hiába fürdök, takarítok, hiába öltözök át napközben ugyanúgy mozognak rajtam. Pénzem most elvitte anyu betegsége, és pénteken kapok fizetést, hogy mehessek patikába, de az még 3 nap megőrülök. Milyen otthoni módszer van erre szerintetek? :( Mert hiába olvasom a neten, vagy a takarítást írják vagy a készítményeket amit gyógyszertárban szerezhetek be. Volt már valakinek ilyen közületek? Mit csináltatok?

2016. júl. 19. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Neostomosan ampulla 300ft, vizben kell feloldani es jo par napig spriccelni vele mindent. Szonyeget, agyat, padlot, agynemut stb. Azert ez nem olyan veszes osszeg.
2016. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána nem néztem, de köszönöm így neked. :)
2016. júl. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!