Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás ellen milyen szert...

Izzadás ellen milyen szert használjak? Nagyon izzados vagyok. Arcomon hatamon folyik a viz. F/24

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 12:37
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha a szag zavar, akkor a szódabikarbónát, a citromot és timsót (drogériákba deo kristály néven fogod megtalálni) ajánlom, ezek tökéletesen szagtalanítanak.


Ha maga a folyadék zavar, akkor arcra azt tudom ajánlani, hogy vigyél magaddal zsepit vagy törlőkendőt és azzal törölgesd magad. Igyál kevés jéghideg folyadékot, inkább hűvöset vagy szoba-hőmérsékletűt. Ha mész valahova, akkor lassan nyugis tempóba, szóval érdemes előbb elindulni.

A testtáji izzadást pedig fel tudod fogni egy vékony inggel. Ha valahova nyáron megjelenésem van, akkor a csinos ruhám alá egy trikót felveszek, és az szívja magába az izzadságot így a felső rétegen az nem látszik meg.

De alap esetben én elfogadtam, hogy izzadósabb vagyok és nem zavar a dolog. A szagok ellen meg tudok tenni.

2016. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szaggal nincs baj, csak nagyon zavaró mikor a szemem csíp miatta..
2016. júl. 13. 15:31
 3/3 anonim válasza:

Hiperhidrózis gyanús az amit írsz. Csak melegben/mozgás közben,után van ez vagy szinte állandó jelleggel?

Az arcodra érdemes lenne kipróbálni az odaban spray-t. Nekem egy darabig használt, csak sajnos hamar hozzászokott a szervezetem. Illetve arc izzadás ellen picit segít a Neat 3b Face Saver gél is.

Nyugodtan írj üzenetet ha lenne kérdésed ezekkel kapcsolatban vagy csak szeretnél beszélgetni. Én is arcizzadással küzdök már jóideje.

2016. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!