Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok milyen...

Ti mit gondoltok milyen csomók vannak a nyakamon? Sos

Figyelt kérdés
22-èves lány vagyok a nyakamon 13-êves korom óta a nyakam bal oldalán van kettő elmozditható kemènyebb tapintású csomó szerűsêg mozgathatóak.A sima vèrvèteli eredmènyem az jó.Azèrt nem foglalkoztam vele de majd szeretnêm megmutatni a közeljövőben hogy mitől van ez a kèt kis kb 1-cm csomó ès melette egy attól kisebb csomó a nyakamon egymás melett.Fogyni se fogytam hőemelkedèsem se volt az êvek alatt.
2016. júl. 20. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomó. Menj el házi orvoshoz, ő majd beutal a hematológiára, ha nagyobb a kelleténél és már ilyen hosszú ideje fennáll.

Egyébként nekem is vannak megnagyobbodott nyirokcsomóim, minden évben van vérvétel és CT is, de semmi bajom sincs, nem is tudják, mi az oka.

2016. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A testvéremnek is ilyen volt, kb. 3 éve. Neki kiműtötték és kiderült, hogy csak egy lágyrészdaganatról van szó. A szövet minta alapján pedig megállapították, hogy fibróma, tehát csak a kötőszövet jóindulatú daganata. De mindenképp nézesd meg egy orvossal! :)

16/L

2016. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben de lehet-e rosszindulatf daganat ha már nyolc ève változatlanul ott van?Remêlem nem de biztossat csak a doki tud mondani tudom ;)
2016. júl. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!