Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatosan fáj a fejem...

Iszonyatosan fáj a fejem elmondhatatlan ilyen fájdalmat még életemben nem éreztem. Ráadásul hányingerem is van. Mi lehet ez? Nagyon meg vagyok ilyedve. Mit csináljak? Sürgős válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 00:37
 1/9 anonim válasza:
Gondolom beteg vagy.Ilyen egyszerű.Vegyél be egy fájdalom csilllapítót,pihenj sokat,aludj sokat,igyál teát,és menj el orvoshoz.Ha eddig fenmaradsz és fáj a fejed akkor ne csodálkozz.A hányinger lehet mint mondtam betegség vagy csak sokat ettél.
2015. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez sok minden lehet.

Időváltozás, rossz hangulat, beteg leszel stb.

Vegyél be egy fájdalom csillapítót, gondolom a nagy fájdalom miatt van hányingered, ne legy megijedve! Lehet csal egy kezdődő nátha, Menj orvoshoz, igyál meleg teát, hanyingerre b6-ot, pihenj, aludj sokat. Hidd el sokat segít!

Ja, es lehet csal Iakolaundpr. :) ne gondolj, hogy mindjart suli!!

2015. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak iskolaundor*

Elnézést, telefonról voltam.

2015. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy migrén. Vegyél be fájdalomcsillapítót.
2015. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kössz hajnali 2 kor elaludtam délben keltem 1 ig jól voltam de megint fáj veszek be fájdalomcsillapítót bár nem fáj annyira mint tegnap és hányingerem sincs azért voltam annyira megijedve mert éjfél előtt pár órával elájultam de senkisem tudja miért ma csak megszédültem. Szerintete k élménnyel dokihoz? Amúgy 35 éves vagyok.
2015. aug. 28. 14:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Élménnyel helyett élménnyel :)
2015. aug. 28. 14:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagyis elmennyek picit szédűlt vagyok.
2015. aug. 28. 14:20
 8/9 anonim válasza:
Minden féleképpen menj el orvoshoz.Lehet komoly betegség ha tényleg eljájultál.Bár...Lehet csak szimpla fáradtság,stressz,megfázás,esetleg komolyabb megfázás féle.A lényeg hogy nézesd meg magad.1. válaszoló vagyok.
2015. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben kórházi házidokinál nézetem meg magam mert az itteni csak antibiotikumot ír fel akármi baj van

. Picit alkesz:)

2015. aug. 30. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!