Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol találhatnék gyakorláshoz...

Hol találhatnék gyakorláshoz masszázsalanyt?

Figyelt kérdés
Szeretném újratanulni a masszázst, begyakorolni a fogásokat. Pár éve elvégeztem egy svédmasszázs tanfolyamot, egy ideig masszíroztam is, de 2 éve már nem, pedig állítólag pasiként is van érzékem hozzá. Több korábbi vendégem (lányok, nők) is mondta már, hogy tehetséges vagyok és gyógyító kezeim vannak. Szeretném újra elkezdeni a masszázst, de előtte fontos lenne feleleveníteni, gyakorolni a fogásokat. Nem akarok újra tanfolyamra járni, mivel az alapok megvannak. Szerintetek hol találhatnék az újratanuláshoz olyan alanyt, aki nem kér érte irreális összeget?

2016. júl. 21. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki a Facebookra, hogy ingyen vállalsz masszázst. Eszedbe ne jusson pénzt adni érte!
2016. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Ügyes próbálkozás a potya taperolásra, de hidd el nem fogják megenni a csajok!

- Ha te végzett masszőrként csak lányokat vagy hajlandó masszírozni, akkor nem is vagy masszőr!

- Ha te végzett masszőrként már valamennyi gyakorlattal is rendelkeztél, nem felejtenéd el a fogásokat, tehát nem vagy masszőr!

- Ha te végzett masszőrként akár fizetnél is érte, hogy "lányokon" gyakorolhass, akkor szintén nem vagy masszőr!


Ugyan már...

2016. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Hát nem is lesz valaki masszőr attól, hogy elvégzett egy gyorstalpaló svédmasszázstanfolyamot... Nem feltétlenül van itt ellentmondás.

2016. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hol írta, hogy lányt keres? ALANY volt a szövegben. Nem tudsz olvasni?


Szerintem az ismerőseidhez oda mész, hogy masszíroznád, biztos beleegyezik. És igen. Ne te kérj ezért pénzt!

Földrajzilag hol masszírozol? Van saját helyed hozzá?

2016. júl. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
családtagokat kérdezz meg
2016. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én írtam PM-et, de még nem válaszoltál. Csontkovács vagyok, tudnánk egymástól tanulni is egy csomót.
2016. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Természetesen van helyem masszírozni, Budapest mellett, de elég mobilis vagyok, utazni is tudok. A családtagok különböző okok miatt sajnos nem jöhetnek számításba Mind a két nemből várok ötleteket, segítséget, felajánlást, de pasit csak akkor masszírozok, ha ott van a párja is, mert volt már két nem túl kellemes élményem ezen a téren, amikor masszázsra hívtak, de mást akartak...
2016. júl. 27. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!