Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a glicerines kúptól egyálta...

Ha a glicerines kúptól egyáltalán nincs ingerem, akkor már csak a beöntés segít?

Figyelt kérdés

Ha felborul a szokásos napi ritmusom, akkor általában sajnos szorulásom lesz. Most is ez van, már negyedik napja nem volt "nagydologom" és kicsit már kezd zavarni. Amikor volt akkor is csak egy nagyon kicsi adag.

Vettem 3g-os glicerines kúpot, felraktam, de nem nagyon történik semmi...


2016. júl. 21. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen csak egy kellemes szódabikarbónás beöntés segíthet, melyet meg kell próbálnod minél tovább bentartani, hogy elvégezhesse áldásos tevékenységét. Megpróbálhatod kamillateás oldattal is. Mindkettő jót tesz, tapasztalatból tudom.
2016. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én volt hogy 3-4 kúpot is feltoltam mire éreztem valamit. Utána pedig beöntést is csináltam mert annyira erős székelési ingerek voltak és nehezen múltak.
2018. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!