Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire számitsak?

Mire számitsak?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek tüdőgondozóba, de addig is szeretnék megtudni hasonló tünetű sorstàrsaimtól, a betegségükről.

Nekem ilyen tüneteim( alkalmanként nehéz légzés, hurutus köhögés, köpet ürités, alvàs zavar , torokfàjàs)màr 2006-ban is voltak, főleg nyàron,majd 2007 nyaràn is, majd 2008-ban télen is előfordultak ilyen tüneteim.2009-ben (amig Bp-re nem költöztünk )szinte végig voltak azon a nyàron betegségeim.Késöbb elmúlt, idén màrciusban volt egy hörgögyulladàsom-baktériàlis fertőzés okozta-de azóta is, havonta, vagy 3 hetente elöjön a nehéz légzés , köhögés, de van , hogy egy napos , van amikor 4-5 napig nem vagyok jól.Néha egy-egy "roham" előtt kapar a torkom, viszket a szemem, orrom.Mi lehet probléma?Addig is valami tüdőtisztitó tanàcsot szivesen fogadok.Előre is köszönöm a vàlaszt.Ja voltam régeebben orvosnàl de nem nagyon foglalkoztak velem 17 évesen.Az is lehet szàmít-ha szàmít, hogy tavaly, és idén sok minden miatt idegeskedtem, dohànyoztam is , de màrcius óta nem.



2016. júl. 22. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzàírni, hogy nem sportolàskor jön elő, hanem hajnal érzem , hogy nehezen kapok levegőt.
2016. júl. 22. 21:12
 2/2 anonim ***** válasza:

És van valami konkrét diagnózis a tüdőre nézve? Már mint ezek nem feltétlenül tüdőbetegségre utaló tünetek. A kaparó torok, köhögés, viszkető szem, hurutos köhögés, akár valamilyen allergiás tünet is lehet. Bár ritkábban okoz az allergia hurutos köhögést, de ha még is, akkor az állandóan gyulladt nyálkahártya, könnyedén kaphat bakteriális fertőzést.

De ha már van diagnózis, nem mondtam semmit! :)

2016. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!