Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éve tartó, megmagyarázhatatl...

3 éve tartó, megmagyarázhatatlan horpadások testszerte, amire az a válasz, hogy szedjek nyugtatót?! Na, ne vicceljünk!

Figyelt kérdés
Vádlimon, combomon, törzsemen, fenekemnél és az alkaromon kisebb-nagyobb behúzódások-horpadások. Számtalan doki, ezernyi vizsgálat, de eredmény, na, az nincs! Ne értsetek félre, Tőletek sem diagnózist várok, csak jól jönne egy tipp vagy egy ötlet! Olvastam (itt is) hasonló cipőben járó "bajtársról", esetleg ha épp Te vagy az... ?! Szeretnék babát is, de így hogy merjem kihordani, ha azt se tudom bennem milyen károkat okoz(hat), akkor kockáztassak egy ártatlan, törékeny életet???!!!

2016. júl. 24. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Egy normális pszichiáterhez kellene fordulnod. Mellesleg a személyes névmásokat KISBETŰVEL írjuk.
2016. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ajánlok neked egy hölgyet aki nagyon profi ezekben a dolgokban. Írd le neki a problémádat, tuti hogy nem fogsz csalódni benne. Rajtam is rengeteget segített. Itt tudsz írni neki: [link]

Szerintem egy próbát neked is megér.

2016. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a "boszi" eléggé felejtősnek tűnik... Acai, Macai, Grepofit, Stimaral, Smilax, Renol, Audiron, Spiron, Peralgin... jobban tolja, mint egy 5 diplomás gyógyszerész.


Az orvosok mit mondanak a horpadásokra? Hogy nincsenek, csak képzeled?

2016. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a doki, aki az első 10 perc után nem néz hülyének és nem hajt el, pedig mondja, hogy igen, látja és itt jön a DE:

-ilyen mindenkinek van, csak nem épp ilyen

-ne tulajdonítsak neki nagyobb figyelmet, mint ami megjárja

-ez ilyen lett, ne foglalkozzak vele komolyabban

-ez csak nézőpont kérdése

-ne nézegessem napi szinten stb..stb...stb

Aztán, attól függően, hogy milyen doki vizsgált változatos diagnózisok születnek, a telesség igénye nélkül pár: polyneuropathia,szorongásos zavar,disztímia, testkép zavar... vagyis semmi kézzel fogható!

2016. júl. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!