Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van a torkomba? Hogy múlik el?

Mi van a torkomba? Hogy múlik el?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kertipartin voltam.Ahol túl sokat ittam, ma persze teljesen másnapos vagyok. Úgy döntöttem meghánytatom magam, hátha jobb lesz. Jobb is lett, de hányás után úgy érzem van valami a torkomba.Azt hittem, hogy valami ott maradt.Elmentem még egyszer hányni.De még mindig ott van a torkomba.És nem tudom mi lehet ez vagy miért vagy és borzalmasan kellemetlen érzés.
2016. júl. 28. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

TorkombaN!

Valószínűleg megmarta a gégédet a sav és még az az alkohol ami a gyomrodban volt, szóval már ne hánytasd magad tovább, mert csak rosszabb lesz. El fog múlni szerintem egy nap alatt, de addig kíméld. Maga az esti alkohol ivás is kikezdheti a nyelőcsövet, és ha azt még másnap vissza is küldöd, attól felsebesedhet. Nem nagy dologra kell gondolni, valószínűleg egy mikro méretű felmaródás, de eléggé tud irritálni. Igyál sok folyadékot, ne nyeldess folyton, egyél ma könnyű ételeket, holnapra jobb lesz.

2016. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öblögess fertőtlenítővel is, ha nem akarsz egy szép fájdalmas fertőzést.
2016. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 28. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!