Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján milyen csomók lehetnek? Sos

Figyelt kérdés
23-èves lány vagyok.A nyakamon 13-èves korom óta a nyakam bal oldalán van kettő elmozditható kemèny csomó ami èszre vettem hogy amikor megfázok akkor èrzëkenyebbè vâllnak.Volt mostanâban kèt sima âltalános vèrvètelem ami jólett ha ez ebben az eseyben számit valamit hogy jólett.Annak idelyèn a szüleimnek amikor mutattam ezeket a csomókat felelötlenül nem vittek orvoshoz.Igy most majd nekem kell utánna járni hogy mitől lehet ott a nyakamon több ève ez a krt csomó szerű duzzanat.Attól fêlek hogy rák.Teljessen elvagyok keseredve.
2016. júl. 28. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak egyszerű nyirokcsomó? Azok megfázás (vagy hasonlók) miatt meg tudnak nagyobbodni, és akkor egy kicsit fájhat is. Nekem pl ha mandulagyulladásom van, mindig ez van
2016. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!