Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhattam én? Vagy mástól...

Okozhattam én? Vagy mástól lehetett?

Figyelt kérdés
Párom most kedden vakbélre megműtötték keddhez pontosan 5 hete csináltam tükörtojást neki egy pici héj beleesett amikor ütöttem fel kiszedtem átnéztem nem volt benne és úgy csináltam meg. Okozhattam én? Hosszú hajú vagyok attól félek nem-e azt kapta véletlenülbe(hajszálat)

2016. júl. 30. 00:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan hirtelen történt. Hétfő hajnali 1-kor fájt a hasa reggel elment a körzetihez aki mentőt hívott délután 15:50-kor tolták a műtőbe. Megszakadt a szívem úgy látni.:(
2016. júl. 30. 00:21
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan hirtelen történt. Hétfőn hajnali 1-kor fájt a hasa reggel elment a körzetihez aki mentőt hívott délután 15:50-kor tolták a műtőbe. Megszakadt a szívem úgy látni.:(
2016. júl. 30. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem lehetett.
2016. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tojáshéj a gyomorsavban feloldódik. Csak kényelmi megfontolásból nem esszük meg, bajunk nem lesz tőle.

Vakbélgyulladás egyébként nem úgy keletkezik, hogy jaj, véletlenül odakerül valami, hanem egy egyébként is kóros, gyulladásos állapotra való hajlam mellett alakul ki.

2016. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!