Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor 24óránál...

Milyen érzés amikor 24óránál több ideig nem alszunk?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz. De mint mindent, ezt is meg lehet szokni. Filmforgatásokon dolgozok, néha át kell dolgozni az éjszakát, utána senki nem veregeti meg a vállunkat, hogy milyen hősiesek voltunk. Örülünk, ha reggel 9-10 fele kimondják a végét, és hazamehetünk. De pl. a veteránabb helyszínbiztosítók 60-70-80 órát lehúznak egyben.
2016. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon rossz. Azt nem lehet elmondani, azt át kell élni ahhoz, hogy megtudd. Én fiatalkoromban egyszer egy hétig nem aludtam. Nappal dolgoztam, éjjel játékterem, csajozás stb., aztán amikor láttam, hogy világosodik, akkor mentem haza átöltözni, és mentem munkába. Munka közben alig éltem, alig tudtam dolgozni, fogadkoztam, hogy este nem megyek sehova, de aztán este mindig mehetnékem volt. 1 hét után már olyan kimerült voltam, hogy 2 napig aludtam. Ez volt 23-24 éves korom körül, de így 40 fölött már 24 óra is sok. Néha előfordul, hogy hosszabb útra megyek autóval, és átcsúszom a 24 órán, de már nehezen viselem.

2016. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!