Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírus vagy gyomorrontás?

Vírus vagy gyomorrontás?

Figyelt kérdés
Tegnap pizzat vacsoraztam, forrón bezabaltam, utana nagyon puffadt a gyomrom majd 11kor hánytam is, és utána még 3x, hasmenésem is volt egy pici, viszont hajnali 4kor mintha elvágták volna vége is lett. Ma már csak egy kis hányingerem volt, rá se bírtam nézni az ételre, meg hőemelkedésem. Holnapra vendégségbe hívtak, ne menjek el így? Mert ha vírus akkor nem szeretnék végigfertőzni mindenkit

#hasmenés #hányás #gyomrrontás
2016. júl. 31. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A hőemelkedés utalhat vírusra is, de lehet csak megterhelted a gyomrodat. A hasmenést okozó vírusok terjedését a megfelelő tisztálkodással, kézmosással stb. meg lehet fékezni. Szerintem, ha elmész egy vacsorára, attól nem fertőzöl meg senkit.
2016. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!