Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még itt valaki rajtam...

Van még itt valaki rajtam kívül, aki tehetetlenségben és reménytelenségben él egy krónikus, jelenlegi tudomány szerint gyógyíthatatlan, egyre romló, de nem halálos betegsége miatt, ami az egész életminőségre hatással van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mi a betegség,mióta van meg?Hogy bírjátok ki a mindennapokat,és a tudatot,hogy nincs mit tenni,nem lehet gyógyítani jelenleg,és évek múlva sem előreláthatólag?
2016. aug. 2. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, remélem nincs ilyenem, de te mire gondolsz amúgy?
2016. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés de most bukkantam rá. Én nálam hasonló a helyzet. Még csak 23 vagyok és nagyon szenvedek folyamatosan.Teljesen tehetetlennek érzem magam. Sajnos még azt sem tudom hogy milyen betegségem van..
2020. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!