Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van dagadva a szúnyog csípés?

Be van dagadva a szúnyog csípés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá allergiás,mert eddig egyik se dagdt be. De most be van dagadva,és kemény tapintása van. Miért?

2016. aug. 3. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szunyog volt?
2016. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igen,mert amikor megláttam szúnyogcsípésnek nézett ki csak nem volt bedagadva
2016. aug. 3. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért gyulladt a szúnyogcsípés, mert a szúnyog egy olyan ember/állatot csípett meg előtted, ami vírust vitt át rád. A szervezet meleg részt alakít ki, majd a baktériumokat elpusztítja.

Ezért vagy lázas is, hogy a meleg és a fehérvérsejtek elpusztítsák a baktériumokat.

Fenistil-t kenj rá vazzeg oszt jobb lesz, két nap múlva elmúlik.

2016. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2016. aug. 3. 18:50
 5/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondom van most, eddig sosem dagadt be, sőt különösebben nem is viszketett a szúnyogcsípés, ezen a nyáron pedig már a második dagad be, igaz az enyém nem kemény, hanem puha tapintású. Én almaecetes pakolást tettem rá, neten azt találtam, hogy jó rá, aztán majd meglátjuk. De végülis az előző is lement 2-3 nap alatt.
2016. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában elég durvák a szúnyogcsípések, nekem is jobban feldagad és némelyik sebes volt 1 hétig.
2016. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. aug. 4. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!