Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a csiklóm mit...

Nagyon fáj a csiklóm mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Nem rég elkezdtem boxolni és ahogy zsákozunk minden ütésnél éreztem hogy fáj de most már egyre jobban és nem tudok vele mit csinálni edzések után az is fáj ha kicsit vissza hajlítom a kézfejem nagyon aggódom mostmár

Mit tegyek? A bandázs rendesen meg van kötve és a zsákozunk is elég puha szerintem 14l


2016. aug. 3. 23:22
 1/5 A kérdező kommentje:
* csuklóm XD bocsi nem akartam
2016. aug. 3. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

XD

Hát szerintem pihentesd, de ha már régebb óta fáj akkor jobb lenne megnézetni.

2016. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 padisahi válasza:
Szia,,a csuklófájdalom főként a nőket érinti legrosszabbul melynek hátterében számos betegség állhat,,PL: ízületi fájdalom hormonális hatások (csontritkulás,ciszta) de ezeket kizárom ,,nem akarlak megíjeszteni,, azért írtam le mert hallottam már ilyenről is hogy sima csukló fájdalommal kezdődött de sajna a zárójelessel végződött :(( de ne félj lehet az rándulás amit pont nem éreztél vagy kisebb zúzódás,, esetleg meg repedt csont ,,nagyobb ütődés,,íngyulladása,, vagy csak túlságba meg erőltetted ,, tippek:: vegyél csont erősítőt igyál kálciumot ,, pihentesd kötögesd pár napot és a fájdalmas pontot (langyos) nem hideg vízzel borogasd,, vegyél rá krémet ami alkalmas a helyzetedben, gyógyszertárban adnak tippet ,, kb 2-3 nap ha nincs változás vagy ha érzed hogy rosszabb akkor mutasd meg orvosnak ,,remélem tudtam segíteni :)
2016. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább többen kattintanak.
2016. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XDDDDD
2016. aug. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!