Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami hatásos gyógymód...

Van valami hatásos gyógymód pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Eléggé pattanásos az arcom...Annyira még nem, hogy bőrgyógyászhoz menjek, de nem szép és zavaró...Naponta 2x használok arctonikot, használok arcpakolást, eljárok néha kozmetikushoz is. Szóval elég sok mindent használok, de még így se túl jó.Mit tudnék tenni, hogy elmúljon? MINDENT érdekelne pl:mit egyek-mit ne egyek stb...


13/F



2016. aug. 4. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Napocskával sokat süttetni, plusz klóros strandvíz.
2016. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenféleképpen kipróbálom :)
2016. aug. 5. 14:12
 3/7 anonim válasza:

Nekem a karommal van ez.Aztán egy hétig nem az hogy nem ittam tejet meg így nem ettem tejterméket de kevesebbet és úgy látszott hogy javult.Ezt még anya mondta nekem hogy észre vette hogy nem olyan nagyon pattanásos már a karom lehet azért mert kevesebb tejet ittam a napokban.


Nem tudom hogy tényleg azért néz ki már normálisabban a karom mert kevesebb tejet fogyasztok de úgy gondoltam ha egy kicsit is segíteni tudok neked akkor írok.:D

2016. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. aug. 13. 12:07
 5/7 anonim válasza:
Kend be az arcodat jó vastagon tejfollel! Hagyd rajta legalább fél órát!
2016. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huha

Elég furanak hangzik, de miert ne :)


Köszi

2016. aug. 18. 18:40
 7/7 anonim válasza:
Igen, kicsit tényleg furcsa, de állítólag nagyon hatásos, szépen elmúlasztja oket. Remélem neked is jó lesz:))
2016. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!