Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellbimbó gyulladás?

Selyemhernyó95 kérdése:

Mellbimbó gyulladás?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon durván elbánt a melleimmel szex közben. A mellbimbóm be van gyulladva az erős szívástól és váladék is jön belőle, kegyetlenül fáj! Mihez kezdjek? A házi orvosom nincs egy hónapig :( értelmes válaszokat kérnék, köszönöm.

2016. aug. 6. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, bár én még csak 16 éves vagyok(szűz). Be volt gyulladva, váladékozott és fájt. Elmentem nőgyógyához, írt fel antibiltikumot(bocs ha nem jól írtam) ès mondta hogy jegelni!! Szerintem sűrgös lenne orvos, valaki másik? Addig is jegeld az jót tesz. Egyebkent. Hany eves vagy?
2016. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és ebbe nekem a mohó pasim a hunyó. Köszönöm a tippet, csinálok jégkockát reggelre. Másik doki az helyettesítő és egy jó nagy paraszt sajnos. Ilyen témába meg restellem magam :(
2016. aug. 6. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne restelld, menj el és kérj rá valamit mielőtt rosszabb lesz. Jobbalást!
2016. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!