Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok pattanásos/kiütés...

Mitől vagyok pattanásos/kiütéses? Mivel lehet eltüntetni/megelőzni őket?

Figyelt kérdés

Már jóval elmúltam pubertás, de még mindig napi/heti rendszerességgel jönnek ki rajtam kiütések, pattanások. Szinte mindig vöröslik a fejem.


Próbáltam már kicsit étrendet változtatni, másképp tisztálkodni, de szinte többé-kevésbé mindig piros, kiütéses, pattanásos az egész arcom.. Tudtommal nem vagyok semmire allergiás. Sok húst eszek és naponta minimum 3-szor mosok arcot, de utóbbi időben már csak tiszta vízzel.. Próbálam már egyenként megváltoztatni szokásaimat, de nem sikerült rájönnöm mi okozza..


Szerintetek mitől lehet? Ti hogy mulasztottátok el? Mivel próbálkoztatok ami be is vállt?


28F



2016. aug. 8. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ételallergiáról lehet szó. Érdemes lenne egy allergológusnál kivizsgáltatni. Addig pedig legjobb, ha fekete szappant használsz rá.
2016. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Sok tejet iszom, az lehet gond?


Amúgy jöhetnek még ötletek, ha van még valakinek.

2016. aug. 10. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet a tejtől.mert ha zsíros,cukros dolgoktól is kippatoghat az arcod.De ez inkább lehet valami allergia esetleg a tejtől.Menj el bőrgyógyászhoz vagy allergikushoz.
2022. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!