Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen fellépő, majd elmúló...

Hirtelen fellépő, majd elmúló gyomorfájdalom?

Figyelt kérdés

Nem jól alszom ha éhesen fekszem le, úgyhogy készítettem magamnak egy nagyon kis adag üres tejbegrízt, és bekanalaztam lefekvés előtt.

Éppen a végére értem, amikor iszonyatos görcsbe rándult a gyomrom, köldök fölött élesen sajgott az egész hasam, úgy éreztem, mintha leszúrtak volna...

Elkapott a hányinger, így meg is szabadultam a vacsimtól, de ettől csak még rosszabb lett, szinte csillagokat láttam.

Betámolyogtam a szobába, nagy nehezen felkeltettem a férjem, összegömbölyödtem mellette az ágyon, de mire elmagyaráztam, hogy mi a baj, úgy ahogy jött, minden átmenet nélkül el is múlt a rosszullétem. Úgy tíz percig tartott az egész.

Azóta is teljesen jól vagyok, azon kívül, hogy éhesebbnek érzem magam, mint azelőtt.

Mi a fene lehetett ez? Még az életben nem fájt soha ennyire semmi, már azt latolgattam, hogy el bírok-e így mászni a sarki ügyeletre, vagy mentőket kell hívni, pedig általában kerülöm az orvosokat...

A tej nem romlott, a dara tiszta, egyszerűen nem értem...

Szerintetek létezik, hogy ez normális dolog volt, vagy fussak egy kört a háziorvosnál?


2016. aug. 10. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A tej lehet rossz akkor is ha nincs szaga és nem savanyodott meg. Ha maradt még belőle azt dobd ki. Vegyél másikat helyette.

Nálam is így kezdődött. Kezdetben csak néha fájt ilyen görcsösen a hasam, majd egyre csak sűrűsödtek az alhasi görcsök. Ezt a nem tökéletes emésztés okozza. Ha többször is előfordul ilyesmi, a kálisót kell kivonni az étrendedből.

2016. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, de a tej nem romlott.

Sem hasmenést, sem semmi ilyesmit nem kaptam tőle, a férjemnek panaszt nem okozott.

Egyébként felhasi, nem alhasi fájdalom volt :)

2016. aug. 10. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!