Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kilégzéskor fellépő mellkasi...

Kilégzéskor fellépő mellkasi fájdalom mitől lehet és mire utalhat ezzel a szervezetem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyon sok mindentől lehet.

nyilván nem vagyok orvos, az tudna rendesen megvizsgálni (amit egyébként ajánlok is, ha nem szűnik a tünet)


lehet tüdőgyulladástól, mellhártyagyulladástól. lehetnek különböző, tüdőt érintő autoimmunbetegségektől, de lehet izomfájdalom is, ami akár a hátadból is jöhet. lehet izomcsomó vagy ízületi eredetű is. lehet szívprobléma miatt is, lehet szívgyulladástól is. de az is lehet, hogy teljesen bagatell az egész, csak tréfálkozik veled az idegrendszered.

2015. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen így szorult be a levegő, néha nekem is sikerül összehozni, akár mozdulatlanul ülve is.

Ilyenkor a prés elmúlasztja, veszel egy mély levegőt, és hirtelen, izmoból kifújod, még ha kellemetlen is kicsit.

Ha a fájdalom nem múlik, nem lesz jobb ettől, vagy ismétlődően előjön, akkor viszont el kell menni dokihoz.

2015. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!