Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlót szeretnék...

Fogamzásgátlót szeretnék szedni. Nőgyógyásznál kell feliratni, akkor meg is fog vizsgálni? Ha igen akkor mit csinál? Nagyon rossz érzés? Még egyszer se voltam nőgyógyásznál

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó nőgyógyász, akkor igen. Le kell vetkőzni deréktól lefelé (vegyél hosszabb pólót vagy tunikát), felülni a székbe és picit lazítani. Ha nem vagy szűz, akkor egy eszközzel kitágítja a hüvelyed (feszít, de nem fáj!), vesz egy kis fogkefeszerű izével mintát. Ezentúl még két ujjal benyúl, és gyorsan megtapogatja a hasad, hogy érez-e valami nem odavalót. Az egész kb. 1 perc, utána kész is vagy. De egyáltalán nem fáj, nyilván kellemetlen, meg ciki, de közel sem olyan borzasztó, mint ahogy mi nők először elképzeljük :)
2016. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha még szűz vagyok? :D
2016. aug. 10. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ujjal és óvatosabban vizsgál.
2016. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor se fáj?
2016. aug. 10. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem rektalisan (vegbelen keresztül) vizsgált meg. Szuz vagyok.

17/L

2016. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
minek neked fogamzásgátló ha szuz vagy és még nem voltál nőgyogyásznál te jó ég bele se gondolok hány évbes lehetsz XD
2018. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!