Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy ébredés után néha úgy érzem, mintha kétszer gyorsabban verne a szívem, majd egy percen belül elmúlik az érzés?

Figyelt kérdés
Olyan is elő szokott fordulni, hogy úgy érzem napközben kiesik a ritmusból, vagy csak egy dobbanást hagy ki, mintha megállna egy pillanatra.

2015. aug. 26. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, bár reggel nem érzem, hogy gyorsabban verne. Ártalmatlan dolog egyébként, nekem azt mondták a kardiológián, hogy minél többet mozogjak és be is vált, azóta nem hagy ki. De lehet, hogy neked más bajod van, szóval menj a házidokihoz, ő ad beutalót a kardiológiára és ott alaposabban UH-val,stb. meg tudnak vizsgálni.
2015. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem okozott kellemetlenséget, hogy dokihoz kellene mennem. Kétnaponta sportolok 2-3 órát.
2015. aug. 26. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért milyen kellemetlenségre vársz? Anyámnak 20 évesen derült ki a szívritmuszavara egy sima ekg-ból, azóta is gyógyszert kell szednie, neki sem volt semmilyen tünete.
2015. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Reggelente időnként nekem is ugyanez van, vagy éppen este, ha megébredek, fogalmam sincs mi lehet. Ahogy kinyitom a szemem elkezd dobogni a szívem ezerrel. Kb. egy perc és elmúlik. Nekem mellette a szemem is szokott vibrálni. De csak és kizárólag ébredés után.

2015. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Minden egyes reggel, vagy csak alkalmanként néha?
2015. szept. 21. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem mindig, de van, hogy egymás után több nap is. Főleg, amikor hirtelen ébredek meg. Neked?

2015. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem viszonylag ritkán, pár havonta talán. Nem is emlékszem mikor volt hasonló utoljára.

Lehetséges hogy ez valójában álom miatt van, amire nem emlékszünk? Olyan, amiben stresszes helyzetben szerepeltem?

2015. szept. 25. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Végülis, ha Te konkrétan így emlékszel rá, hogy mit álmodtál, akkor lehet, hogy Nálad ez váltja ki.

2015. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De, ha ennyire ritkán van, akkor szerintem nagy baj nem lehet.
2015. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!