Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ingerultseg, duh es idegesseg...

Ingerultseg, duh es idegesseg ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Az esetlegesen felmerulo "orvost" es tarsai hozzaszolast keruljuk :D nem olyan komoly. Hogyan vezetitek le a duhotoket? Sportoltok? :)

20L



2016. aug. 10. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre En is kíváncsi lennék ☺

De szerintem sporttal lehet a legkönnyebben

2016. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy súlyzóm. Azon kiadom a mérgem...
2016. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A súlyzózás is jó, de nekem a Sedativ PC sokat segít.
2016. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szedjél magnéziumot és keresél vmi hobbyt.
2016. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bok Globule ***** válasza:
Maszturbálj.
2016. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso :D IMADLAK :D de tenyleg
2016. szept. 21. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
A magnézium is jó azt szedem én is. Vannak különböző teák is amik elég jók. Pl citromfű, komlótoboz, macskagyöker... mellette eljársz sportolni, esetleg valami küzdősport a legjobb. Egyáltalán mi dühít?-ha fárasztó a meló vagy a suli akkor próbâlj ne nagyon belepörögni. Én 12 órában dolgok nagyon rég. Napi több száz emberrel beszélek és minden munkahelyen vannak hülye kollégák. Egyszerűen elengedem. Bemegyek megcsinâlom, pénzt megkapom, reggel eldöntöm hogy jó napom lesz a többi nem érdekel. Tudom hogy van egy párom aki napvégén vâr rám a többi nem érdekel. Ezt az orvos és társai dolgot tényleg nem javaslom. Ilyennel elmész a háziorvoshoz a végén kapsz pszichiáterhez beutalót. Az ír gyógyszert és ha eddig nem voltál őrjöngő állat akkor pár év és garantáltan az leszel.
2016. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)

Nem nem vagyok őrjöngő állat :D de ilyennel tényleg nem megyek orvoshoz..meg semmivel ami nem fizikálisan megjelenő dolog hanem lelki.

2016. dec. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!