Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kitiltják Amerikában egy...

Kitiltják Amerikában egy uszodából a menstruáló nőket. Sokan felháborodtak emiatt. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nektek mi erről a véleményetek? Nekem eszembe nem jutott eddig hogy amikor meg van, úszni menjek. Ez már túlzás szerintem.

2016. aug. 12. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hülyeség. A sportolók sem mondhatják edzéskor (úszók, toronyugrók, vízilabdázók stb.) meg pláne versenykor, hogy bocs, most megvan, majd pár nap múlva jövök. Egyébként sem fertőzőbb egy tamponhasználó menstruálóval egy medencében úszni, mint egy nem menstruálóval. A fehérfolyás meglétét nem akarják ellenőrizni?


Egyébként részemről én nem mennék uszodába, amikor megvan, de ez a rendelkezés akkor is hülyeség.

2016. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem szoktam olyankor úszni menni, mert félek a fertőzésektől. Viszont sokan vannak, akik olyankor se mondanak le róla. Ezért nem értek egyet a tiltással, tampon használattal nyugodtan lehet uszodába járni.
2016. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan szeded ezt a kijelentésedet?
2016. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt hogy akarják ellenőrizni? XD ha bemegy egy nő úgy kezdik, hogy húzza le a bugyit és leellenőrzik? Akik versenyszerűen úsznak azoknak is van ciklusuk, nem mondhatja, hogy bocs, nem edzek/versenyzek pár napig... Én nem szeretek olyankor vízben lubickolni, de voltam már úgy strandon, hogy megvolt... Semmivel sem fertőzőbb mint akinek pont nincs meg, max ő kaphat el valamit mert nyitottabb a méhszája, de csak úgy nem folyik oda be a víz :D . Szép is lenne ha igen...
2016. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is az érdekelne, hogy mégis hogy akarják ezt betartatni.
2016. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!