Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez Sclerosis Multiplex? 17/L

Ez Sclerosis Multiplex? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában elegge felek es szorongok attol,hogy egyszer lebenulok vagy kerekesszekbe kerulok. Tegnap olvastam egy cikket egy lanyrol aki az SM nevu betegsegben szenved. Elolvastam a tuneteket mely szerinte kettos vagy homalyos latas lephet fel,faradtsag,vegtagok zsibbadasa,koordinacios problemak. Nagyon megijedtem mert nekem is szoktak lenni ehhez hasonlo tuneteim. Eletmodvaltas segithet? Vagy ez csak hipochondria?
2016. aug. 17. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
99%, hogy hipochondria, és csak a stressztől vagy fáradtságtól vannak olyan tüneteid.
2016. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Szia:) 14 éves korom óta van ez a betegségem. Egyik reggel arra keltem,hogy a jobb szememre nem látok,csak fényt és árnyékot. Azóta persze kaptam rengeteg gyógyszert,és már majdnem tökéletes a látásom. Szóval amit te mondasz nem SM,és ahelyett,hogy ezzel foglalkozol legyél hálás amiért egészséges vagy!:) 16L
2016. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!