Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kiugrom a 15. emeletrol es...

Ha kiugrom a 15. emeletrol es betonra esek 100% meghalok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha fejest ugrasz a betonba, akkor 100%
2016. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt mar pelda az ellenkezojere.
2016. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy nem...

Ha 4. emelet és fűre esel, ott már életben maradhatsz, de ilyen magasról betonra... Nem lesz nyitott koporsós temetés.

OK, hogy van szórás, van, aki gyalog elesve összetöri magát s van, aki bámulatos dolgokat túlél (pl. fejlövés után megy tovább), de a gyorsulás miatt a 15.ről leérkezve kegyetlen nagy erővel csapódik be az ember. Nem számolom ki.

2016. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg igen, de lehet, hogy a fejesbol "csak" egy talpas vagy hatas lesz, aztan majd ulhetsz tolokocsiban eleted vegeig. Ha mar ilyen hulye vagy, hogy meg akarsz halni, menj biztosra es az ugras elott vegyel be egy doboz Gerodormot es vagd fel az ereidet.

Nem tudok elkepzelni olyan helyzetet, ahol a megoldas egy fejes lenne a 15-ikrol.

2016. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt egy csákó egyszer a hatodikról ugrott csukafejest a betonba. Konkrétan úgy széttört mint a porcelán, nem volt szép látvány.
2016. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

99% Vannak extrém esetek. Egyébként a 6-7. emeletről kiugorva, betonra érkezve is szörnyethalnak az emberek.


Volt már olyan nem is egyszer, hogy az ugró személyt 1-2 emelettel lejjebb befújta a szél egy nyitott ablakon és megúszta pár törött csonttal.


Amúgy a Golden gate híd az öngyilkosok egyik kedvelt helye. Az ugrást túlélő kevesek mind azt nyilatkozták, hogy amint leléptek a hídról megbánták a döntésüket.


Ha nem csak elméleti kérdés akkor hívj fel egy segélyvonalat. [link]

2016. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Petrus728 válasza:

Segítsek?! Megadom a kezdő lökést....

Nem igazán értem h aki ilyen kérdést tesz fel annak mi értelme ezt feltenni??!

Millióból egy aki túl éli!!!!

Aki ilyesmiben gondolkodik kezeltesse magát..Vagy nemis tudom.. elég szánalmas...

2016. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Schreiber László válasza:
Ne ugrálj! Még a lépcsöházban sem! A 100% az, hogy orvoshoz kell menned, de szépen a lifttel!
2016. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon nagy az esély.

Amúgy szerintem rosszab, aki másokat 'szánalmasoz' le, lehet nem is ezért kérdezte, de ha igen, akkor sem kell ilyen véleményt nyilvánítani, max segíteni neki.

2016. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!