Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy-gyógyszerre alkohol?

Pajzsmirigy-gyógyszerre alkohol?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy-alulműködésem van. Letrox-ot szedek reggelente (felet).

Házassági évfordulót fogunk ünnepelni a napokban családon belül.

Az lenne a kérdésem, hogy egy kis pohár pezsgő belefér-e vagy tilos bármilyen alkoholos italt fogyasztani így?

Este lesz vacsora, és akkor ünneplünk.


(Lehet hogy hülye kérdést tettem fel, de a testvérem szívgyógyszert szed és az orvosa mondta hogy egy kis vörösbor belefér a gyógyszer mellett is, ami engem meglepett..)

20/L



2016. aug. 25. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, nem innék rá, bár most hirtelen nem tudom, van-e ilyen tiltás a tájékoztatóban.
2016. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor majd én alkoholmentes pezsgőt veszek! :)
2016. aug. 25. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a dokim (én is letroxos vagyok) és semmi hatása nincs rá. Reggel bevétel után legyen meg a fél óra várakozás és ennyi. Ez idő alatt felszívódik, semmi más anyag nem igazán van benne, csak a tiszta hormon, amire az alkohol nem hat, olyan mint a fogamzásgátló, teljes életet lehet mellette élni, főleg hogy élethosszig tart a kezelés az esetek nagyrészében.

A vörösbor pl azért mert egészséges, nekem direkt kérte a doki mert vérszegény vagyok hogy nyugodtan :)

2016. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra mindkettő egy ízélmény, szóval:P

Jó ünneplést és még sok évfordulót!

2016. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én orvosom azt mondta, hogy 10 percet várjak csak, miután bevettem a gyógyszert, nem fél órát. :O

Köszönöm!:)

2016. aug. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!